O nás

Dobrý den.

Zavítali jste na stránky českého výrobce kompaktních řídících jednotek pro vzduchotechnické jednotky – společnosti CBH spol. s r.o. Přestavujeme Vám průřez naším výrobním programem a službami, souvisejícími s řízením chodu a regulací tepelného výkonu vzduchotechnických a klimatizačních jednotek.

Společnost CBH spol. s r.o. vznikla v roce 1993 jako nástupce sdružení fyzických osob podnikajících od roku 1991 v oblasti projektování, výroby, dodávek a montáží regulace pro vzduchotechniku a vytápění.

Těžiště činnosti je v zakázkové výrobě řídících jednotek pro řízení chodu a tepelného výkonu vzduchotechnických a klimatizačních jednotek, dodávkách celků měření a regulace.

Zkušenosti z realizací komplexních dodávek větracích a klimatizačních systémů v potravinářství (žampionárna, boxy pro zrání sýrů, sklady zeleniny, sušárny salámů), v průmyslu (svařovny, výroba fotoaparátů, výroba křemíkových odlitků, výroba litých kol pro automobily, opravárenské díly autobusů, trolejbusů) spolu se zkušenostmi z řízení větrání společenských objektů, kuchyní a restaurací, vedly naše kroky ke standardizaci a typovému řešení kompaktních řídících jednotek. Pro tyto aplikace vyrábíme řídící jednoty řady „AHU-KOMPAKT“

Kromě řízení standardních sestav vzduchotechnických a klimatizačních jednotek se zabýváme řízením vzduchotechnických a klimatizačních jednotek zajišťujících mikroklima v prostorách s vysokou vlhkostí  vzduchu. Jedná se zejména o větrání prostor aquaparků, plaveckých bazénů, školních bazénů, prostorů pro relaxaci (wellness) a bazénů rodinných domů. Zakázkově jsou pak řešena technologická větrání výrobních prostor s požadavky na dodržení požadované vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu.  Pro tyto aplikace jsou vyráběny řídící jednotky řady „TH KOMPAKT“